€ DO 1350E

Niemcy praca od zaraz opiekunka osób starszych do Pani 70 lat z Bielefeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: BIELEFELD
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: DO UZG.
  • Opublikowany: 17 czerwca 2019 05:12

Od zaraz w rejonie Bielefeld do podjęcia praca w Niemczech jako opiekunka osób starszych. Zlecenie dotyczy opieki nad seniorką w wieku 70 lat, która jest zniedołężniała po przebytym wylewie i cierpi na depresję.

AZ Partner zatrudnia opiekunki osób starszych pracujące w Niemczech

OPIS STANOWISKA
szukamy opiekunki do naszej rodziny
wyjazd 20 czerwca

do opieki samotna pani – rocznik 1949, 170 cm i 70 kg zniedołężniała, po wylewie, z depresją pani porusza się sama z asekuracją, bez pieluch,
Mieszkanie, internet, sklepy blisko

WYMAGANIA
– OPIEKUNKA musi mieć już doświadczenie przy opiece
– JĘZYK komunikatywny

NASZA OFERTA

oferujemy:
– stawka miesięczna: 1300-1350 Euro na rękę
– legalną pracę
– A1 i EKUZ
– składki od średniej krajowej
– wynagrodzenia w euro lub w złotówkach
– firma ponosi koszty transportu

Osoby zainteresowane proszę o kontakt tel.535-227-228

ID ogłoszenia: 9105d05de3c77a10