€ 8,50 euro brutto/h

Niemcy praca od zaraz przy pakowaniu owoców bez znajomości języka Kolonia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kolonia
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 7 maja 2015 04:31

Dam tymczasową pracę w Niemczech przy sortowaniu i pakowaniu owoców bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Oferta z Kolonii do podjęcia od zaraz na 3 miesiące.

Stanowisko: Pakowacz owoców

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto na godzinę

Czas trwania umowy: 3 miesiące

Obowiązki:

  • Fizyczna praca w pozycji stojącej przy taśmie produkcyjnej. Osoba zatrudniona będzie miała za zadanie sortować oraz pakować owoce. Te, które nie spełniają jakości produkcyjnej należy odrzucić.

Oczekiwania:

  • szybkie tempo pracy
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz na 3 miesiące
  • punktualność
  • obowiązkowość
  • przestrzeganie zasad BHP
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy

Oferujemy:

  • szkolenie wprowadzające
  • możliwość podjęcia pracy tymczasowej na 3 miesiące
  • umowa na czas określony
  • pomoc polskojęzycznego opiekuna we wszelkich kwestiach
  • zorganizowane płatne zakwaterowanie, koszt to 120 euro miesięcznie, resztę dopłaca pracodawca
  • odzież ochronna zapewniona jest na miejscu

Uwaga: Jest to praca wyłącznie tymczasowa, nie ma możliwości pozostania na dłużej. Zadania nie są trudne, zatem zapraszamy wszystkich chętnych do wysyłania zgłoszeń.

Aplikacja:

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: Pakowanieowocow/05/15

Dringend Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 2915549495f87226

6 komentarzy na “Niemcy praca od zaraz przy pakowaniu owoców bez znajomości języka Kolonia”

  1. PatrykZawistowski na 7 maja 2015 @ 10:17

    Jestem zainteresowany oferta pracy 791 017 666 Patryk .

  2. aniakrzys na 8 maja 2015 @ 16:17

    ja i mój chłopak jestesmy zaintersowani ofertą prosimy o kontakt 880097203

  3. danutastoch na 8 maja 2015 @ 20:41

    Interesuje mnie ta praca. Mój tel. +48 787 542 206. Dzisiaj, tj.08/05/15 wysłałam do państwa moje CV.

  4. pleciona na 12 maja 2015 @ 22:45

    mieszkam w koloni jestem zainteresowany prosze o kontakt +4915210964584

  5. Witam interesuje mnie bardzo wasza oferta jestem podjąć ją od zaraz.698350870