€ 11,50/h brutto

Niemcy praca od zaraz przy pakowaniu perfum bez znajomości języka w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 4 grudnia 2017 04:28
  • Wygasa: 6 dni, 5 godzin

Ogłoszenie tymczasowej pracy w Niemczech dla chętnych bez znajomości języka przy pakowaniu perfum. Oferta z Berlina do podjęcia od zaraz do lutego 2018. Pracodawca zapewnia i częściowo refunduje zamieszkanie na miejscu.

Stanowisko: pakowacz perfum

Rozpoczęcie: od zaraz

Miasto: Berlin, Niemcy

Liczba miejsc do obsadzenia: 3

Zarobki: 11,50 euro brutto na godzinę pracy

Umowa: od zaraz do końca lutego 2018

Zakres zadań:

  • zatrudnienie przy pakowaniu przepakowywaniu perfum pochodzących ze zwrotów oraz przepakowywanie w nowe opakowania
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie sprawdzenie jakości, powtórne foliowanie oraz etykietowanie

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • przywiązywanie uwagi di detali i duża spostrzegawczość
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • niewymagana znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu odpłatnie, koszt miesięczny to 250 euro z czego 100 euro dopłaca pracodawca więc po stronie pracownika zostaje jedynie 150 euro kosztów
  • opieka polskojęzycznego koordynatora i pomoc przy dopełnianiu formalności
  • umowę o pracę do podjęcia od zaraz do końca lutego 2018
  • brak możliwości przedłużenia zatrudnienia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, zgłoszenia grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości.

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz aktualnych danych kontaktowych.

Wiadomość z CV oraz LM należy wysłać za pomocą poczty elektronicznej z podaniem odpowiedniego tytułu:
„Pakowanie perfum, Berlin”

Arbeiteinstellen – Agentur für Arbeit
Am Karlshof 44, 40231 Düsseldorf

arbeit-einstellen@job4u.com

ID ogłoszenia: 5805a23d0f91ba8f

1 odpowiedź na “Niemcy praca od zaraz przy pakowaniu perfum bez znajomości języka w Berlinie”

  1. Podany email jest nieprawidłowy, nie moge wysłac CV..