€ 1860 euro/mc brutto

Niemcy praca od zaraz przy pakowaniu perfum bez znajomości języka 2018 Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2018 05:27

Propozycja zatrudnienia w Hamburgu na stanowisku pakowacza perfum. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech 2018 dla osób bez znajomości języka przy pakowaniu / przepakowywaniu kosmetyków.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Zarobki: 1860 euro na miesiąc brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca manualna, polegająca na pakowaniu i przepakowywaniu perfum w nowe opakowania
  • pracownik będzie zajmował się foliowaniem, naklejaniem kodów – nowych etykiet itp.

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu 200 euro miesięcznie + media (ok 20-30 euro)
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę
  • pracodawca umożliwia drogi rozwoju
  • świadczenia socjalne
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • umowę na 3 miesiące

Aplikacja:

Czekamy na Państwa zgłoszenia!

Aplikacje proszę wysyłać na podany poniżej adres e-mail z tytułem wiadomości w postaci:

„Pakowanie perfum – imię i nazwisko”

Stellenanzeige Rekrutierung GmbH
Kapuzinerstraße 24, 80337 München

email: Stellenanzeige@contractor.net

ID ogłoszenia: 4075adce06b999f7

4 komentarze na “Niemcy praca od zaraz przy pakowaniu perfum bez znajomości języka 2018 Hamburg”

  1. Witam.Jestem zainteresowany wraz z dziewczyną.

  2. Daniel Szadurski na 24 kwietnia 2018 @ 13:24

    Zainteresowany od juz !
    +48573053530

  3. Arturek na 2 maja 2018 @ 20:34

    Witam jestem zainteresowany z kolegą ofertą pracy. Proszę o kontakt na nr +48663690624

  4. Maciej351 na 15 maja 2018 @ 19:37

    Zainteresowany 511405947

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.