€ 1200 euro brutto

Niemcy praca od zaraz przy pakowaniu perfum Hamburg bez znajomości języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hamburg
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 października 2015 01:51

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz do świąt przy pakowaniu perfum w zestawy prezentowe. Oferta z Hamburga dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz perfum

Czas trwania umowy: praca na czas określony, umowa zostanie podpisana do świąt

Lokalizacja: Hamburg, Niemcy

Płaca miesięczna: 1200 euro brutto

Termin: od zaraz

Zadania:

  • praca manualna polegająca na kompletowaniu oraz pakowaniu kosmetyków w zestawy prezentowe
  • zestawy będą się składały z różnych kosmetyków oraz dodatku w postaci myjki, drobnej biżuterii, albo np. świeczki

Wymagania:

  • zaświadczenie o niekaralności
  • zręczność, sprawność manualna
  • umiejętność sprawnego zorganizowania czasu pracy
  • dyspozycyjność od zaraz do świąt grudniowych
  • szybkie tempo pracy
  • efektywność
  • zaangażowanie

Zapewniamy:

  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie na pełny etat
  • umowę od zaraz do świąt Bożonarodzeniowych
  • pracodawca zapewnia bezpłatne zamieszkanie w bardzo dobrych warunkach
  • wsparcie w formalnościach i kwestiach organizacyjnych

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na adres:

  • ganztagsberuf@eclipso.de z dopiskiem: pakowanie01/10/15

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/hamburg-pakowanie-perfum-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-bez-jezyka/

ID ogłoszenia: 172561ec5dc51b73

6 komentarzy na “Niemcy praca od zaraz przy pakowaniu perfum Hamburg bez znajomości języka”

  1. Dzień dobry

    Jestem zainteresowany Pańską pracą . Jestem osobą sumienną niekaralną, bez nałogów.
    Potrafię pracować w zespole . Wykształcenie średnie .
    Mój numer telefonu: + 48 530 619 583.

    Pozdrawiam.

  2. Witam,
    Jestem zainteresowana Państwa ofertą.
    sumienna, odpowiedzialna, komunikatywna, bez nałogów nie karana.
    tel.792333866
    iwonaw19@gmail.com
    pozdrawiam

  3. Witam, jestem zainteresowana Panstwa oferta pracy. Komunikatywna, nie karana, doswiadczenie w pracy przy produkcji , potrafie pracowac w zespole. Moj numer tel 729299489, mail neda333@interia.pl

  4. Ewelina Feliniak na 24 października 2015 @ 16:27

    Witam ,wraz z kolezanką jestesmy zainteresowane pracą od zaraz nie karane ,z doświadczeniem na produkcji.Potrafimy pracowac w zespole.Mój numer telefonu 663-229-856

  5. KlaudiaBakowicz na 2 listopada 2015 @ 13:57

    Witam jestem zainteresowana praca jestem osoba komunikatywna,nie karalna. Z doświadczeniem na produkcji. Bardzo proszę o kontakt. 518998252. Pozdrawiam

  6. PrzybylskiTomasz na 11 listopada 2015 @ 15:00

    Witam .
    Wraz z kolega JESTESMY zainteresowani praca przy pakowanie perfum.
    Prosze o kontakt meilowo lub telefoniczny.

    t.med.przybylski @gmail.com
    Tel 01628984366