€ do uzgodnienia

Niemcy praca od zaraz przy remontach i wykończeniach bez języka Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 4 września 2017 03:34

Aktualne zatrudnienie w Düsseldorf przy remontach i wykończeniach obiektów mieszkalnych od zaraz. Niemcy praca na budowie dla budowlańców bez języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik remontowo budowlany

Start: od zaraz

Miejscowość: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • zadania polegają na wykończeniach budynków mieszkalnych w Niemczech
  • pracownik zajmować się będzie całkowitym wykańczaniem łazienek z pominięciem hydrauliki i elektryki, inne zadania polegają na malowaniu, szpachlowaniu układaniu płytek wszelkiego rodzaju, tapetowaniu, montażu regipsów itp.

Oczekiwania:

  • prawo jazdy kat,B
  • posiadanie udokumentowanego doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • fachowość
  • praktyczna umiejętność wykonywania prac budowlanych, polegających na kładzeniu glazury, terakoty itp.
  • posiadanie własnej działalności gospodarczej
  • przykładanie się do powierzonej pracy
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • rzetelne wywiązywanie się z zadań
  • samodzielność oraz zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • bardzo dobre warunki finansowe
  • zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • zatrudnienie w Niemczech od zaraz
  • auto służbowe oraz narzędzia niezbędne do pracy

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, pod numerem: 660 229 420 lub poprzez źródło:

źródło: https://www.pracuj.pl/praca/pracownik-remontowo-budowlany-d%C3%BCsseldorf-i-okolice,oferta,5504468

ID ogłoszenia: 93559ac732a0163f