€ 15/h brutto

Niemcy praca od zaraz przy sprzątaniu biur z podstawową znajomością języka Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 4 października 2018 06:05

Od października 2018 poszukujemy osób do sprzątania biura w Dortmundzie. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Dortmund, Niemcy

Stawka godzinowa: 15 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od października 2018

Obowiązki:

  • praca na jednej zmianie od 10 do 18
  • głównym zadaniem osoby zatrudnionej jest sprzątanie biurowca – sprzątanie pomieszczeń, mycie schodów, wynoszenie odpadów itp.

Oczekiwania:

  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • prawo jazdy kat.B
  • dużą zaletą będzie przedstawienie pozytywnych referencji od poprzednich pracodawców
  • optymizm, komunikatywność oraz zdolność do pracy w zespole
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • dyspozycyjność na minimum 3 miesiące

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie 3 miesięcznej umowy o pracę z opcją przedłużenia dla najlepszych
  • wysokie zarobki
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • pomoc w zorganizowaniu zakwaterowania

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o przesyłanie wiadomości z załączeniem CV, na adres:

  • neuearbeit@berlin.com z dopiskiem: Sprzątanie biura od października 2018

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/praca-w-niemczech-od-zaraz-z-podstawowa-znajomoscia-jezyka-przy-sprzataniu-biur-dortmund/

ID ogłoszenia: 9875bb532375978f

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.