€ 13,25-16,50/h + zakwaterowanie

Niemcy praca od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 grudnia 2018 05:12
  • Wygasa: 25 dni, 12 godzin

Propozycja podjęcia pracy w Niemczech jako sprzątacz-sprzątaczka. Zatrudnienie w Dortmundzie od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań dla osób z podstawową znajomością języka z darmowym zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miejsce zatrudnienia: Dortmund, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: 13,25 euro brutto na godzinę dla osób zatrudnionych na podstawie umowy niemieckiej lub 16,50 euro brutto dla osób na własnej działalności

Termin rozpoczęcia: od zaraz

Obowiązki:

  • sprzątanie domów i mieszkań w grupie oraz samodzielnie (w zależności od zlecenia)
  • dbanie o czystość – ścielenie łóżek, zmiana pościeli, wycieranie kurzy, włączanie zmywarek i pralek, ręczne mycie naczyń itp.

Wymagania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zaangażowanie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • duża dokładność i odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • dostępność od zaraz
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • pracodawca zapewnia minimum 150 godzin pracy miesięcznie
  • darmowe zakwaterowanie na miejscu zorganizowane na cały okres trwania zatrudnienia
  • możliwość wzięcia udziału w tanim kursie języka niemieckiego

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie wiadomości z załączeniem CV, na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem w nagłówku: „Sprzątanie domów i mieszkań w Dortmundzie”

źródło: https://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-domow-i-mieszkan-dortmund-2/

ID ogłoszenia: 4815c0850532968b

1 odpowiedź na “Niemcy praca od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań Dortmund”

  1. katarinajasinska860@gmail.com na 8 grudnia 2018 @ 11:32

    Witam
    Jestem zainteresowana państwa ofertą
    Proszę o odpowiedź na maila
    Katarzyna Jasińska

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.