€ 12 euro/h brutto

Niemcy praca od zaraz przy sprzątaniu galerii handlowej Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 19 sierpnia 2016 04:31

Ogłoszenie pracy w Niemczech aktualne od zaraz dla Polaków z podstawową znajomością języka przy sprzątaniu galerii handlowej. Oferta z Frankfurtu nad Menem dla osób bez konieczności posiadania doświadczenia.

Stanowisko: Sprzątaczka, Sprzątacz

Start: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Zarobki: 12 euro na godzinę brutto

Zakres zadań:

  • praca fizyczna przy sprzątaniu centrum handlowego – części restauracyjnej, wszelkich powierzchni ogólnodostępnych bez sklepów (te posiadają własne oddzielne ekipy sprzątające)
  • sprzątanie toalet oraz mycie podłóg, szyb, opróżnianie koszy, itp.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy za granicą od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • duża motywacja
  • dobre zorganizowanie
  • punktualne stawianie się w pracy
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • szkolenie wprowadzające
  • wsparcie w zapewnieniu zamieszkania
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy
  • pracę od zaraz

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o kontakt mailowy na adres:
einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem w nagłówku: „Praca w Niemczech przy sprzątaniu galerii handlowej, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/od-zaraz-oferta-pracy-w-niemczech-przy-sprzataniu-galerii-handlowej-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 37157b5c6e56bb0e