€ 13-16/h brutto

Niemcy praca od zaraz przy sprzątaniu kliniki stomatologicznej Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 sierpnia 2019 04:50

Zatrudnienia w Stuttgarcie przy sprzątaniu kliniki stomatologicznej. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla sprzątaczek z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Stuttgart, Niemcy

Stawka godzinowa: od 13 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca w stałych godzinach – możliwość pracy od 8 do 16 lub od 14 do 22
  • zadaniem jest utrzymywanie porządku we wszystkich pomieszczeniach kliniki stomatologicznej – sprzątanie gabinetów, toalet, laboratorium, włączanie lamp bakteriobójczych, odpowiednie przechowywanie odpadów, mycie podłóg itp.
  • niekiedy pomoc przy sprzątaniu gabinetów pomiędzy przyjęciami pacjentów – pomoc asystentkom w przygotowaniu materiałów, jednorazowych środków itp.

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • szybkość w przyswajaniu wierzy
  • prawo jazdy kat.B
  • możliwość przyjechania własnym autem
  • zwinność, elastyczność
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane terminowo
  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • prawo do płatnego urlopu
  • ubezpieczenie pracownicze
  • wsparcie w zorganizowaniu zakwaterowania na miejscu
  • przeszkolenie pracownicze
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „sprzątanie kliniki 09/2019″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 4185d62dd392da0d