€ 9,39 euro brutto/h

Niemcy praca od zaraz sprzątanie domów i mieszkań Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 20 sierpnia 2015 02:50

Pilnie dam pracę w Niemczech dla pracowników fizycznych przy sprzątaniu domów i mieszkań. Ogłoszenie zatrudnienia we Frankfurcie nad Menem od zaraz dla Polaków.

Stanowisko: Sprzątaczka – sprzątacz

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem

Zarobki: 9,39 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Praca polega na sprzątaniu domów oraz mieszkań zgodnie z poleceniami klientów.
  • Zadania wykonywane będą na wysokim poziomie, głównie są to kompleksowe sprzątania domów jednak zdarzają się jednorazowe zlecenia do sprzątnięcia mieszkań po uroczystościach czy nawet remontach.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • samodzielność
  • możliwość samodzielnego zapewnienia sobie miejsca zamieszkania
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • prawo jazdy kat.B oraz mile widziana będzie możliwość przyjechania sowim autem
  • dyspozycyjność od zaraz
  • zorganizowanie, zaangażowanie
  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • wszelkie niezbędne sprzęty i detergenty organizowane będą przez klientów
  • szkolenie stanowiskowe
  • opieka polskojęzycznego koordynatora
  • duża liczba godzin
  • w przypadku dużego obłożenia i problemem z dojazdem umożliwiamy samochód służbowy
  • niemiecką umowę na czas nieokreslony

Aplikacja:
Zgłoszenie z CV oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na poniżej podany adres:

Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem: „sprzatanie08/15″

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/frankfurt-nad-menem-praca-niemcy-sprzatanie-domow-i-mieszkan-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 78755d492a203d15