€ 10,50 euro brutto/h

Niemcy praca od zaraz sprzątanie kliniki podstawowa znajomość języka Essen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Essen
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 13 lipca 2016 00:23

Klinika stomatologiczna z Essen zatrudni od zaraz osobę do sprzątania gabinetów. Oferta pracy w Niemczech dla Polaków z podstawową znajomością języka jako sprzątaczka – sprzątacz.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Miasto: Essen, Niemcy

Rozpoczęcie: od zaraz

Zarobki: 10,50 euro brutto na godzinę pracy

Zadania:

  • sprzątanie wszystkich pomieszczeń kliniki stomatologicznej – biura, pokoju socjalnego, toalet przebieralni, recepcji, poczekalni, laboratorium i gabinetów zabiegowych
  • odkażanie powierzchni specjalnymi płynami do powierzchni medycznych
  • oznaczanie worków na śmieci kodami i odpowiednie magazynowanie odpadów
  • włączanie lamp bakteriobójczych
  • dezynfekcja i sterylizacja narzędzi

Wymagania:

  • minimum podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • preferowane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • duża dokładność, energiczność, pracowitość
  • dobre zorganizowanie

Zapewniamy:

  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • zatrudnienie od zaraz
  • umowa o pracę na niemieckich warunkach z ubezpieczeniem i możliwością korzystania z niemieckich świadczeń socjalnych
  • dla chętnych wsparcie w poszukiwaniach taniego zakwaterowania
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • pracę na pełny etat

Jak aplikować?

Zgłoszenie na poniższy email w tytule koniecznie proszę napisać „Sprzątanie kliniki stomatologicznej, Essen”

Nasz e-mail: polnische-arbeiter@clerk.com

Dziękujemy za przesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, iż aplikacje bez wyraźnej zgody na przetwarzanie danych osobowych nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji.

ID ogłoszenia: 79157828b0e6c11e