€ 13 - 16 euro/h

Niemcy praca od zaraz w Berlinie przy sprzątaniu rezydencji i apartamentów

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Berlin
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 26 czerwca 2017 02:09

Aktualnie szukamy osoby z podstawową znajomością języka do podjęcia pracy w Niemczech przy sprzątaniu apartamentów oraz rezydencji. Od zaraz oferta z Berlina dla Polaków.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Miejscowość: Berlin, Niemcy
Zarobki: 13 euro brutto na godzinę pracy przy zatrudnieniu na podstawie umowy o pracę i 16 euro na godzinę przy podjęciu współpracy na samozatrudnieniu
Termin rozpoczęcia: od zaraz

Opis stanowiska:

  • sprzątanie powierzonych apartamentów oraz rezydencji klientów premium na wysokim poziomie
  • dbanie o całokształt oraz estetykę
  • używanie profesjonalnych detergentów oraz sprzętów
  • samodzielne wychodzenie z inicjatywą

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego w stopniu przynajmniej podstawowym
  • doświadczenie w pracy na stanowisku sprzątacza – sprzątaczki
  • duża dokładność
  • przykładanie się do zadań
  • zdolność do pracy z ludźmi
  • schludność
  • przyjazne nastawienie
  • otwartość
  • dyspozycyjność do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zaświadczenie o niekaralności
  • niezawodność
  • czynne prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę w Niemczech od zaraz
  • niezbędne sprzęty i chemię
  • wprowadzenie w obowiązki i początkowo pracę pod okiem koordynatora
  • solidne warunki zatrudnienia
  • auto służbowe

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: sprzatanie-rezydencji/06/17

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

e-mail: dringende-arbeit@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 50659501f3995cc4