€ do uzgodnienia

Niemcy praca od zaraz w budownictwie bez języka dla murarza Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 27 grudnia 2017 04:25

Zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem dla pracowników na budowie domów i mieszkań. Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka dla murarzy z doświadczeniem.

Stanowisko: Murarz budowlany

Rozpoczęcie: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem, Niemcy

Pensja: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • stawianie domów, mieszkań oraz obiektów przemysłowych do stanu surowego
  • inne zadania zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • przynajmniej sześć lat doświadczenia w zawodzie murarza
  • mile widziane osoby z doświadczeniem zdobytym w Niemczech
  • samodzielność, pracowitość, odpowiedzialność
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • bardzo dobre zarobki wypłacane w terminie
  • miejsce zamieszkania
  • przejazdy do pracy
  • wszelkie niezbędne narzędzia
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz i na dłużej

Aplikacja:
Zapraszamy zainteresowanych do kontaktu telefonicznego. W pierwszej kolejności rozpatrywane będą kandydatury osób dzwoniących:

605 53 55 87

Ewentualnie można się kontaktować za pośrednictwem poczty elektronicznej, pod adresem: rekrutacja@allbau.net.pl

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/murarz-niemcy-pilnie-3934666.html

ID ogłoszenia: 4465a40f33b55c68