€ do uzgodnienia

Niemcy praca od zaraz w budownictwie dla malarza-tapeciarza Magdeburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Magdeburg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 14 kwietnia 2019 00:35
  • Wygasa: 18 dni, 14 godzin

Aktualnie oferujemy zatrudnienie na stanowisku malarza-tapeciarza w firmie z Magdeburga. Ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie dla budowlańców przy konserwacji, renowacji i wykończeniach.

Stanowisko: Malarz – tapeciarz

Miejscowość: Magdeburg, Niemcy

Pensja: do uzgodnienia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca na budowie przy wykonywaniu renowacji budynków
  • obowiązkiem będzie wykonywanie zadań o charakterze konserwacyjno-budowlanym
  • praca przy wykończeniach, malowaniu, tynkowaniu, kładzeniu wykładzin oraz montażu płyt z karton gipsu

Oczekiwania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
  • prawo jazdy kat.B
  • wysoka motywacja
  • zdolność do pracy w grupie
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • doświadczenie w pracy przy renowacji pomieszczeń mieszkalnych
  • wykształcenie budowlane

Zapewniamy:

  • pracę przez cały rok
  • atrakcyjne zarobki – adekwatne do osiąganych wyników
  • możliwości podnoszenia kwalifikacji
  • pracę w zmotywowanym oraz ambitnym zespole
  • elastyczne godziny pracy
  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas nieokreślony
  • pracę na pełny etat
  • zatrudnienie bezpośrednio z pracodawcą

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: www.infopraca.pl/praca/malarz-tapeciarz/niemcy-magdeburg/14487955

ID ogłoszenia: 3945cae4c68686af

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.