€ 1400 netto + wyżywienie + mieszkanie

Niemcy praca od zaraz w restauracji jako pomoc kuchenna bez języka Frankfurt nad Menem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 grudnia 2016 03:24

Restauracja serwująca kuchnię włoską z Frankfurtu nad Menem zatrudni od zaraz osobę bez znajomości języka. Niemcy praca na stanowisku pomocy kuchennej z darmowym zamieszkaniem i pełnym wyżywieniem.

Stanowisko: Pomoc kuchenna
Miejsce zatrudnienia: Frankfurt nad Menem, Niemcy
Termin: od zaraz
Wynagrodzenie: 1400 euro netto miesięcznie

Zakres zadań:

  • dbanie o porządek w kuchni – zmywanie, wycieranie blatów, mycie podłóg
  • przygotowywanie składników oraz prostych dań
  • obsługiwanie maszyn
  • praca na zmywaku

Wymagania:

  • możliwość zatrudnienia na stałe w Niemczech
  • zdolność do pracy pod presją czasu
  • doświadczenie
  • posiadanie aktualnych badań z sanepidu do pracy z żywnością
  • umiejętność pracy w grupie
  • otwartość

Zapewniamy:

  • darmowe zamieszkanie
  • zatrudnienie na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na zapleczu restauracji
  • pełny etat i możliwość pracy w godzinach nadliczbowych co stanowi dodatkowy zarobek
  • ubezpieczenie i dostęp do świadczeń socjalnych
  • pomoc przy tłumaczeniach dokumentów

Aplikacja:
Wiadomość zatytułowaną: ‚pomoc kuchenna/01/17′ wraz z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, należy wysłać na adres:

  • Leiharbeiter@solution4u.com

Koniecznie prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-pomoc-kuchenna-bez-jezyka-w-restauracji-frankfurt-nad-menem/

ID ogłoszenia: 9995851f311c516d