€ 6,20 euro netto/h

Niemcy praca od zaraz w restauracji na kuchni dla pomocy kuchennej Dortmund

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dortmund
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 10 kwietnia 2014 00:45

Restauracja z Dortmundu prowadzi nabór pracowników na stanowisko pomoc kuchenna. Oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz na kuchni przy przygotowaniu dań.

Stanowisko: Pomoc kuchenna

Zarobki: 6,20 euro netto/h

Lokalizacja: Dortmund

Obowiązki:

  • Prace na kuchni przy przygotowywaniu dań w restauracji a la carte.
  • Przestrzeganie przepisów BHP.

Oczekujemy:

  • obowiązkowość, odpowiedzialność
  • znajomość języka niemieckiego
  • chęć do podjęcia pracy w Niemczech
  • dyspozycyjność od zaraz do września
  • możliwość zatrudnienia w Dortmundzie
  • motywacja

Oferujemy:

  • umowa o pracę
  • satysfakcjonujące zarobki
  • pracodawca zapewnia pracownikowi możliwość bezpłatnego zakwaterowania oraz wykupienia posiłków za60 euro miesięcznie
  • możliwość podjęcia sezonowej pracy

Aplikacja:
Chętni proszeni są o przesłanie wiadomości na adres: patrycja@forwork.eu
Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pomoc-kuchenna-2286561.html

ID ogłoszenia: 25753456a945a786