€ 1,100.00

Niemcy praca od zaraz w Sonneberg jako pracownik produkcji opakowań tekturowych

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Sonneberg
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 30 listopada 2017 03:24
  • Wygasa: 1 dzień, 21 godzin

Od zaraz możliwa legalna praca w Niemczech (Sonneberg) na stanowisku pracownika produkcji w fabryce opakowań kartonowych. Zatrudnienie dla osób z doświadczeniem oraz podstawowym językiem niemieckim.

Firma Weigelts Personal zatrudni dla swojego klienta pracowników produkcji .Lokalizacja: Sonnenberg.

Zakres obowiązków:
- produkcja opakowań tekturowych,
- obsługa maszyn.

Oczekujemy:
- doświadczenia w pracy na produkcji
- podstaw znajomości języka niemieckiego
- gotowości dom podjęcia pracy od zaraz
- prawa jazdy kat B

Oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę
- warunki finansowe zgodne z obowiązującą taryfą
- zakwaterowanie w mieszkaniu służbowym
- stałe, stabilne warunki zatrudnienia

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji drogą mailową.

Prosimy o załączenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

ID ogłoszenia: 6545a1e9f01daf46