€ do negocjacji

Niemcy praca Operator frezarki 5-osiowej CNC w Südniedersachsen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Sudniedersachsen
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na stałe
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 24 maja 2015 01:10

Firma z Südniedersachsen poszukuje operatora CNC do obsługi frezarki CNC. Legalna praca w Niemczech na stałe dla osób z dobrą znajomością języka niemieckiego.

Obowiązki:
- Obsługa i przygotowanie frezarki CNC,
- wykonywanie części z różnych materiałów,
- sterowanie: Siemens 8401 oraz Haidenhain iTNC 530,
- Wykonywanie pomiarów i kontrola jakości urządzeń.

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe (frezer, programista, operator maszyn CNC)
- doświadczenie w pracy jako operator frezarek 5-cio osiowych,
- umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
- dobra znajomość języka niemieckiego,
- dyspozycyjność do wyjazdu w ciągu 2-3 tygodni,
- gotowość do pracy zmianowej,
- sumienność oraz staranność w wykonywaniu prac,
- mile widziana: obsługa różnych maszyn (połączenie tokarki i frezarki).

Oferujemy:
- Umowę o pracę na warunkach niemieckich BEZ POŚREDNIKÓW (umowa na czas nieokreślony),
- Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek na niemieckich warunkach,
- Pomoc w zakwaterowaniu i załatwieniu formalności meldunkowych,
- Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od doświadczenia.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 796 223 729 lub o przesłanie CV w języku polskim bądź niemieckim na adres: edyta.orzechowska@techservicegroup.de

Prezentacja firmy
TECH Unternehmensgruppe to firma niemiecka istniejąca na rynku od 20 lat, Początkowo dostarczająca usługi lokalnie, rozrosła się do średniego przedsiębiorstwa, zatrudniającego już ponad 900 osób, obsługujących klientów na terenie Niemiec, a także w niektórych krajach Europy.
Naszym hasłem przewodnim są: innowacja i niezawodność – zarówno w dostarczaniu usług naszym klientom jak i wobec naszych pracowników.
www.techservicegroup.de

ID ogłoszenia: 10555cdcb9241bc

Brak tagów