€ 1,200.00

Niemcy praca opieka do starszej pani z demencją w Darmstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ulm
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 listopada 2015 02:17

Poszukiwana opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech na świąteczne zastępstwo. Oferta z Darmstadt przy opiece nad panią Hanną z nadciśnieniem tętniczym, demencją oraz inkontynancją.

Pani Hanna mieszkająca w Darmstadt potrzebuje opiekunki na świąteczne zastępstwo. Cierpi na demencję, nadciśnienie oraz inkontynencję.

Zadania : wykonywanie prac domowych, takich jak: gotowanie posiłków, pranie, sprzątanie, prasowanie, robienie zakupów. Jak również spacery z podopieczną, rozmowy, opieka pielęgnacyjną, dbałość o zachowanie pór przyjmowania leków, towarzyszenie w wizytach u lekarza.

Oferujemy:
•legalne zatrudnienie
•atrakcyjne miesięczne wynagrodzenie
•zapewnione nieodpłatne zakwaterowanie i wyżywienie
•ofertę pracy dostosowaną do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań kandydatki- posiadamy szeroką bazę ofert!
• zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu
• ŚWIĄTECZNE BONUSY!

kontakt: e.smarzyk [znak-małpy] interkadra.pl

ID ogłoszenia: 250563cb7d7ef270

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.