€ 1,000.00

Niemcy praca – Opiekun, opiekunka osoby starszej w Saarlouis

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Saarlouis
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: rok
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 listopada 2014 01:53

Poszukiwani pracownicy mogący podjąć pracę w Niemczech na terenie Saarlouis w charterze opiekuna lub opiekunki osoby starszej. Pracodawca oczekuje od kandydatów komunikatywnej znajomości języka.

Opiekun osoby starszej w Niemczech
Firma Perfekton
Jeżeli masz 25-60 lat, posiadasz komunikatywną znajomość języka niemieckiego, masz doświadczenie w opiece nad osobami starszymi i lubisz swoją pracę – firma Perfekton jest idealnym wyborem!

Oferujemy:
• Legalne zatrudnienie w oparciu o druk A1
• Wysokie zarobki oraz gwarantowane premie
• Wyrobienie karty EKUZ – Europejska Karta Ubezpieczenia Zdrowotnego
• Odprowadzanie składek ZUS
• Możliwość wyboru zlecenia
• Praca na terenie całych Niemiec w prywatnych domach
• Bezpieczeństwo zatrudnienia – stały kontakt z firmą Perfekton
Wymagania:
• Minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Doświadczenie w opiece
• Mile widziane certyfikaty oraz referencje
Zakres obowiązków:
• Opieka nad osobą starszą
• Prowadzenie domu

ID ogłoszenia: 346546f39f775f43

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: perfekton
  • Zarejestrowany od: 21 listopada 2014

Inne przedmioty dodane przez perfekton

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez perfekton »