€ 850-1200

Niemcy praca Opiekun osoby starszej z komunikatywnym językiem

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: od 2 miesięcy
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 13 lipca 2014 20:19
right1

Szukamy osób chętnych do pracy w Niemczech jako Opiekun – Opiekunka osób starszych. Legalne zatrudnienie na terenie Niemiec dla kobiet i mężczyzn. Oferta dla osób z minimum komunikatywnym językiem.
Poszukujemy kandydatów z całej Polski, którzy chcą legalnie pracować na terenie Niemiec.

WYMAGANIA

-komunikatywna znajomość języka niemieckiego
-doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
-pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych

OFERUJEMY

-legalne i bezpieczne zatrudnienie
-atrakcyjne wynagrodzenie
-zlecenie dostosowane do kwalifikacji i indywidualnych oczekiwań – tylko sprawdzone miejsca pracy
-elastyczne terminy i zasady wyjazdów
-bezpłatny dojazd do klienta
-ubezpieczenie w NFZ oraz prywatną polisę ubezpieczeniową
-pomoc i stałą dbałość (24 godzinną) ze strony zespołu pracowników o komfort pracy

OBOWIĄZKI

-sprawowanie podstawowej opieki
-wsparcie podopiecznego w codziennych czynnościach
-proste prace domowe

Prześlij zgłoszenie z CV na adres: stanislaw.altencare24@wp.pl

ID ogłoszenia: 38053bd05868d153

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez StanAltencare24

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez StanAltencare24 »