€ 1700 EUR netto

Niemcy praca opiekuna do starszego Pana 67 lat z Dietenhofen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Dietenhofen
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 listopada 2020 03:06

Począwszy od 14-go grudnia możliwa praca w Niemczech dla opiekunki osób starszych. Zlecenie z Dietenhofen przy opiece nad seniorem w wieku 67 lat, który zmaga się z demencją i chorobą parkinsona.

Nr oferty: MCS/#3034

Nr KRAZ: 10608

Data wyjazdu 14.12.2020

Charakterystyka miejsca pracy

Podopieczny: 67 lat / 165 cm / 68 kg
PG: 0
Podopieczny cierpi na demencję oraz chorobę Parkinsona. Potrzebuje wsparcia przy podstawowych czynnościach dnia codziennego. Porusza się przy pomocy opiekuna. Występują problemy z inkontynencją i z wypróżnianiem. Pan ma problem z przesypianiem nocy. W domu mieszka żona, która nie wymaga opieki.
Warunki mieszkaniowe: Dom wielorodzinny / Osobny pokój / osobna łazienka / Internet
Obowiązki

Sprawowanie podstawowej opieki nad osobą starszą
Wsparcie podopiecznego w wykonywaniu najprostszych codziennych czynności, takich jak: spożywanie posiłków, pielęgnacja ciała, mycie, ubieranie itp.
Pomoc w prowadzeniu domu (m.in. przygotowywanie posiłków, robienie zakupów, utrzymanie porządku, proste prace domowe)
Organizowanie czasu wolnego
Oczekiwania

Doświadczenie w opiece nad osobami starszymi za granicą lub w Polsce
Dobra znajomość języka niemieckiego
Stan zdrowia umożliwiający bezproblemowe wykonywanie pracy
Pogodne i życzliwe usposobienie, empatia i cierpliwość oraz sumienność i odpowiedzialność
Mile widziane: referencje, ukończone kursy kierunkowe, wykształcenie medyczne bądź pielęgniarskie
Oferujemy

Legalne, stabilne i długoterminowe zatrudnienie
Europejską Kartę Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ)
Pełny pakiet ubezpieczeń dodatkowych na terenie Niemiec (OC i NW)
Wysokie wynagrodzenie uzależnione od poziomu kwalifikacji i stopnia znajomości języka
Gwarancję terminowych wypłat
Szeroki wybór oraz indywidualny dobór sprawdzonych ofert pracy
Elastyczne terminy i zasady wyjazdów
Bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy
Pełną organizację wyjazdu oraz bezpłatny dojazd do klienta i powrót do Polski bez względu na długość pobytu
Komfort pracy dzięki stałemu wsparciu koordynatorów w Niemczech i w Polsce

marketing@mcare.pl

ID ogłoszenia: 6935fae5e7550367

Brak tagów