€ 1150 Euro

Niemcy praca Opiekunka dla starszego 61-letniego pana od zaraz Wetter (Marburg)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Wetter
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: 6 tygodni
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 15 lutego 2015 20:39

Pilnie poszukiwana opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech od zaraz przy opiece nad panem w wieku 61 lat zamieszkałym na terenie Wetter koło Marburga.

Firma BWE Polska poszukuje opiekunki dla 61-letniego pana – Wetter koło Marburga. Pan po wylewie, jednostronnie sparaliżowany (ale nie trzeba go podnosić), cewnikowany, codziennie rano i wieczorem przychodzi pielęgniarka i podaje insulinę. Pacjent miły i kontaktowy, przesypia noce.

Obowiązki domowe: gotowanie, sprzątanie, zmywanie naczyń, pranie i prasowanie,  odkurzanie i pracę w ogrodzie.

Opieka: ubieranie i rozbieranie pacjenta, mycie, zmiana pieluchomajtek i dawkowanie leków. Pan mieszka sam w 10-pokojowym domu z ogrodem. Do dyspozycji opiekunki jest całe pierwsze piętro dużego domu.

Wymagania: komunikatywna znajomość języka niemieckiego, prawo jazdy, gotowość do wyjazdu od zaraz.

Zapewniamy: legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat, atrakcyjne wynagrodzenie – od 1100 Euro Netto, dodatkowe ubezpieczenie na czas podróży i pobytu w Niemczech, dobrane oferty pracy, wsparcie koordynatora, organizację i opłacenie kosztów przejazdu, możliwość nawiązania stałej współpracy

Kontakt: BWE Polska Sp. z o.o. Tel. kom.720 859 561 e-mail: w.slek@bwe-polska.pl

ID ogłoszenia: 39554d91790d9288

2 Odpowiedzi na “Niemcy praca Opiekunka dla starszego 61-letniego pana od zaraz Wetter (Marburg)”

  1. KRYSTYNA1964 na 17 lutego 2015 @ 19:17

    Witam,
    Prosze poinformowac mnie,czy ogloszenie jest nadal aktualne?

  2. KRYSTYNA1964 na 19 lutego 2015 @ 16:28

    Witam,
    Jestem zainteresowana opieką dla Pana 61 lat z Marbung.