Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 1,00

Niemcy praca opiekunka do starszego 79-letniego pana w Neustadt (ok. Mannheim)

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neustadt an der Weinstraße
  • Znajomośc języka: dobra
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 stycznia 2016 02:01
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Niemcy praca opiekunka do starszego 79-letniego pana w Neustadt (ok. Mannheim)

Opis

Potrzebna empatyczny opiekun lub opiekunka osoby starszej do podjęcia pracy w Niemczech na terenie Neustadt przy opiece nad 79-letnim panem. Senior ma zatwierdzoną drugą grupę inwalidzką ponadto cierpi na demencję (dezorientacja czasowa) i ma problemy z poruszaniem się (balkonik).

Podopieczny ma 79 lat (183 cm wzrostu, 78 kg). Ma zatwierdzoną drugą grupę inwalidzką. Cierpi na demencję (dezorientacja czasowa) i ma problemy z poruszaniem się (balkonik). Jest osobą w miarę samodzielną, korzysta jeszcze z toalety. Podopieczny sporadycznie budzi się w nocy należy być wtedy gotowym do niesienia pomocy.

Obowiązki opiekunki: pomoc podopiecznemu w ubieraniu i myciu (do dyspozycji jest winda łazienkowa), kontrolowanie wszystkich czynności, spędzanie czasu z pacjentem, pomoc w spożywaniu posiłków. Opiekunka pomaga również w miarę konieczności żonie podopiecznego w prowadzeniu domu (zakupy, gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie).

Podopieczny mieszka w domu jednorodzinnym razem ze swoją żoną, która nie wymaga opieki. 20 minut drogi od domu jest możliwość zrobienia zakupów. Żona pomaga w opiece nad współmałżonkiem. Kilka razy w tygodniu jest przez kilka godzin poza domem i w tym czasie podopieczny zostaje pod pełną opieką opiekunki.
Do dyspozycji opiekunki jest pokój ze standardowym wyposażeniem, własną łazienką, małym aneksem kuchennym i radiem. Jest również internet. Czas wolny to min. 2-3 godziny dziennie.

Wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego, osoba niepaląca, gotowość do wyjazdu 31.01 na 2 miesiące.

KONTAKT:
HERZ 24 sp. z o.o. sp.k
Tel. kom. 886-421-295, Tel. (22)-295-11-93,
e-mail: agnieszka.blachowska@herz24.pl

     

ID ogłoszenia: 27556990027a8812

ilość wszystkich wyświetleń: 738, dzisiaj: 3

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Aby skontaktować się z autorem ogłoszenia, wypełnij poniższy formularz.