€ 1,200.00

Niemcy praca opiekunka do starszej Pani Marie w Leverkusen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Leverkusen
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 25 października 2015 04:05

Poszukiwana opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech w miejscowości Leverkusen. Zatrudnienie przy opiece nad Panią w wieku 80 lat, która cierpi na depresję i ma problemy z poruszaniem się oraz słuchem.

Pani Marie ma 80 lat. Cierpi na depresję, ma problemy z poruszeniem się oraz nie dosłyszy. Wymaga dużej cierpliwości oraz wyrozumiałości.

Zadania: wykonywanie prostych prac domowych, związanych z codziennym funkcjonowaniem, czyli gotowanie posiłków, pranie, sprzątanie, prasowanie, robienie zakupów. Z zakresu opieki będą to: spacery z podopieczną, asekurowanie na schodach, dbałość o higienę osobistą Pani Marie, mycie włosów, czesanie, towarzyszenie w wizytach u lekarza, kontrolowanie pór przyjmowania leków.

Wymagania:

Dobra lub bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
Doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku
Przyjazne i pogodne usposobienie, cierpliwość oraz życzliwość wobec podopiecznych.
Naszym Kandydatom gwarantujemy:

– umowę w oparciu o nowe przepisy unijne

– druk A1 i kartę EKUZ

– ZUS od prognozowanej średniej krajowej brutto – prawie 4000 zł brutto!

– bezpłatne zakwaterowanie, wyżywienie

– organizację i pokrycie kosztów podróży w obie strony

– zapewniamy opiekę i wsparcie naszego zespołu

Więcej informacji:
Łódź, ul. Łagiewnicka 54/56 pok. 301, Budynek A.
Tel.: 666 826 912, 12 290 44 39

ID ogłoszenia: 625629ed2624f7c