€ 1,290.00

Niemcy praca opiekunka na zastępstwo do starszej pani z Pforzheim od 3.06.

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Pforzheim
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: dwa miesiące
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 16 maja 2019 04:55

Od 3-go czerwca 2019 poszukiwana rzetelna opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech na zastępstwo. Zlecenie z Pforzheim przy opiece nad Panią w wieku 95 lat, która cierpi na demencję.

Pani ma 95 lat, 145 cm wzrostu i waży 50 kg. Podopieczna choruje na demencje (dezorientacja do miejsca, czasu i osób),reumatyzm i ma problemy z sercem. Zaczyna pojawiać się częściowa inkontynencja- głównie w nocy; zakłada pielucho- majtki. Podopieczna ma lekkie problemy z mową, słuchem i wzrokiem (nosi okulary). Seniorka porusza się samodzielnie lub przy pomocy balkonika. Jest zapominalska, miła i spokojna. Nie lubi jak wywiera się na niej presję, cały czas się ją kontroluje i unosi na nią głos- w takiej sytuacji potrafi się zdenerwować.

Praca w nocy nie powinna wystąpić. Należy być jednak gotowym do niesienia pomocy, gdy zajdzie taka potrzeba.
Obowiązki
Prowadzenie domu: gotowanie, utrzymanie porządku w domu- sprzątanie, pranie, prasowanie, podlewanie kwiatów i robienie zakupów

Opieka: wspólne spędzanie czasu i aktywizacja podopiecznej, pomoc przy ubieraniu się, przy higienie ciała, myciu, zmiana pielucho- majtek, towarzyszenie podczas wizyt u lekarza.

Informacje dodatkowe
Podopieczna mieszka sama w małym mieszkaniu z balkonem ( salon z kuchnią + sypialnia ), w domu wielorodzinnym, w mieście.
Brak zwierząt w domu.
Możliwość zrobienia zakupów około 15 min drogi na pieszo.
Podopieczna raz w tygodniu uczęszcza na gimnastykę.
Do podopiecznej przychodzi opieka medyczna i podaje leki.
Do dyspozycji dla opiekunki jest albo salon z TV i kuchnią, który można zamykać na klucz albo sypialnia. Łazienka współdzielona jest z podopieczną.
Jest dostęp do Internetu.
Czas wolny to 2 h dziennie, do ustalenia z rodziną.

Kontakt

Justyna Art tel. 730-733-104,
justyna.art@herz24.pl

Wymagania
dobra znajomość j.niemieckiego, gotowośc do wyjazdu 2.06. na okres 2 miesięcy

Oferujemy
Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy

ID ogłoszenia: 6825cdaac2d2ff88