€ 1,200.00

Niemcy praca opiekunka osób starszych do Pana z Alzheimerem, Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 2 września 2015 21:34

Obecnie poszukiwana opiekunka osób starszych do pana w wieku 80 lat mieszkającego w Monachium. Praca w Niemczech przy opiece nad seniorem, cierpiącym na chorobę Alzheimera.

Pan chorujący na Alzheimera poszukuje doświadczonej, zorganizowanej oraz pogodnie usposobionej opiekunki. Pan lubi długie rozmowy, dlatego istotna jest dobra znajomość języka niemieckiego opiekunki.

Zadania opiekunki: gotowanie, sprzątanie, pranie, robienie zakupów, a także rozmowy oraz spacery z podopieczną, pilnowanie pór przyjmowania leków oraz wizyt lekarskich.

Wymagania:

• komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
• doświadczenie w opiece nad osobą chorą lub w podeszłym wieku,
• prawo jazdy,
• dobry stan zdrowia,
• życzliwość oraz cierpliwość wobec podopiecznych.

Oferujemy:

• legalne i bezpieczne zatrudnienie (druk A1)
• składki odprowadzone od prognozowanej średniej krajowej (ok. 3960 zł brutto!)
• gwarantujemy zakwaterowanie, wyżywienie,
• zapewniamy wsparcie oraz pomoc ze strony naszego zespołu,
• pokrywamy koszty podróży w obie strony.

ID ogłoszenia: 10155e5b8f3cd22b