€ 1,200.00

Niemcy praca opiekunka osób starszych do Pani Laury z Hanoweru

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: nieokreślone
  • Opublikowany: 22 czerwca 2017 00:03

Pilnie potrzebny opiekun – opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech w regionie Hanoweru przy opiece nad seniorką w wieku 84 lat o imieniu Laura. Podopieczna jest bardzo pogodna lubi czytać książki i rozwiązywać krzyżówki.

Opiekun/ka do 84-letniej Pani Laury z Hanoweru. Podopieczna cierpi na osteoporozę, obecnie jest osobą leżącą po przebytej operacji stawu biodrowego.

Obowiązki opiekunki
• pomoc Podopiecznemu w codziennych czynnościach życiowych
• przygotowywanie posiłków z uwzględnieniem diety
• drobne prace domowe
• robienie zakupów
• dotrzymywanie towarzystwa

Pozostałe informacje
• w domu mieszkają też inni domownicy
• dom z ogrodem
• w pobliżu sklep spożywczy
• w pobliżu przystanek autobusowy

ID ogłoszenia: 646594786c51547d

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: d.malecka
  • Zarejestrowany od: 16 czerwca 2017

Inne przedmioty dodane przez d.malecka

Ostatnie przedmioty dodane przez d.malecka »