€ 1100E

Niemcy praca opiekunka osób starszych do Pani z Bremen od 2 czerwca

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: BREMEN
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: DO UZG.
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 14 maja 2018 05:30

Począwszy od 2-go czerwca potrzebna rzetelna opiekunka osób starszych do podjęcia pracy w Niemczech przy opiece nad seniorką z Bremen, która choruję na Alzheimera.

Progressio24 zatrudnia pielęgniarki, opiekunki i opiekunów osób starszych z doświadczeniem w opiece.

Opis stanowiska
Miejsce pracy: Bremen
Termin wyjazdu: praca od 2 czerwca
Podopieczna choruje na Alzheimera, ale nie jest agresywna – zachowuje się jak maa dziewczynka. Nie ma wstawania nocnego. Porusza się samodzielnie. Pani mieszka z mężem. Pan jest zdrowy i wciąż aktywny zawodowo -do 16 w pracy.

Wymagania
Progressio24 do tej oferty szuka opiekunki z komunikatywnym lub podstawowym językiem niemieckim.

Nasza oferta
Kandydatom oferujemy:
-stawka 950E -100E na rękę z językiem podstawowym
-stawka 1100E na rękę z językiem komunikatywnym

-pełne składki od najniższej krajowej, gdy opiekunka jest w Niemczech
-gwarancja terminowych i szybkich wypłat
-legalną pracę, ekuz, A1
-szybkie wyjazdy
-wypłata w euro lub pln
-bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie

szczegóły wszystkich ofert pod tel. 535 227 228

ID ogłoszenia: 6945af58a188b83d