€ uzależnione od znajomości języka

Niemcy praca opiekunka osób starszych do pani z Karlsruhe, osobne mieszkanie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Karlsruhe
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 17 lipca 2016 00:46

Seniorka mieszkająca w Karlsruhe potrzebuje opieki. Legalna praca w Niemczech dla opiekunki osób starszych do podopiecznej w wieku 88 lat po udarze i z demencją starczą.

Stan zdrowia

Podopieczna ma 88 lat, 162 cm wzrostu i waży 63 kg. Pani jest po udarze i cierpi na demencję. Porusza się przy rollatorze lub na wózku.
Obowiązki

Opieka – pomoc w myciu, ubieraniu, wspólne spędzanie czasu, spacery

Prowadzenie domu – pranie, sprzątanie, gotowanie, prasowanie, zmywanie, zakupy
Informacje dodatkowe

Pani mieszka w mieszkaniu wraz z córką. Do dyspozycji opiekunki jest oddzielne mieszkanie, dlatego córka przejmuje opiekę nad mamą w nocy. O 7 rano opiekunka powinna być już u rodziny, ponieważ córka podopiecznej idzie do pracy (do pracy dojeżdża się autobusem). Dom jest wyposażony w schodołaz, aby podopieczna mogła bez problemu pokonać schody. Starsza pani przebywa obecnie w domu dziennej opieki dla seniorów, również po przyjeździe opiekunki będzie jeździć tam raz albo dwa razy w tygodniu, co wiąże się z dodatkowym czasem wolnym dla opiekunki.

Kontakt

Justyna Art tel. 730-733-104,
justyna.art@herz24.pl

Wymagania

Komunikatywna/ dobra znajomość języka niemieckiego

Gotowość do wyjazdu od połowy lipca na dwa miesiące
Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

ID ogłoszenia: 37357851eaf75835