€ 1400 € netto/mies.

Niemcy praca opiekunka osób starszych od zaraz do Pani 88 lat z Dortmundu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Paderborn
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: Minimum 4 miesiace
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 4 czerwca 2017 04:17

Od zaraz potrzebna opiekunka osób starszych do pracy w Niemczech na terenie Dortmundu. Zlecenie dotyczy opieki nad seniorką w wieku 88 lat, która porusza się samodzielnie z pomocą rollatora.

Potrzebna Opiekunka dla samodzielnej Pani (88 lat), okolice Dortmundu, nawet 1400 netto miesięcznie

Dla kogo:
Poszukiwana Opiekunka dla pani – 88 lat, miejscowość Paderborn.
Podopieczna chodzi przy rollatorze, mieszka sama w domu z ogrodem, ma demencję. Chętnie rozmawia, żartuje, chodzi na spacery. Od czasu do czasu odwiedza ją wnuczka.
Stawka:
– około 1400 netto (w zależności od doświadczenia i znajomości języka)

Start: 19.06.2017
Długość kontraktu: min. 4 tygodnie

Miejsce zamieszkania: do dyspozycji Opiekunki własny pokój i łazienka.

Podstawowe obowiązki: ogólne obowiązki domowe.

Wymagania:
– doświadczenie przy opiece nad osobami starszymi,
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Oferujemy:
– legalne i bezpieczne zatrudnienie,
– pełną organizację i pokrycie kosztów podróży,
– sprawdzone i pewne miejsca pracy,
– ofertę dopasowaną do doświadczenia, stopnia znajomości języka oraz możliwości Opiekunki,
– stałą, fachową opiekę ze strony zespołu naszych Koordynatorów,
– zakwaterowanie i wyżywienie w miejscu pracy.

CV prosimy wysyłać na adres mailowy: niemcy@irkl.pl
Nr tel. do kontaktu: 531 158 988

Instytut Rozwoju Kapitału Ludzkiego jest firmą zajmującą się rekrutacją oraz szkoleniami przygotowującymi na stanowisko pracy.

Prosimy również o dołączenie do CV następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami.”
Nasze oficjalne uprawnienia rekrutacyjne możecie Państwo zweryfikować w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia, gdzie jesteśmy zarejestrowani jako agencja zatrudnienia nr 10485.

ID ogłoszenia: 2075931241924b4d