Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 1,00

Niemcy praca opiekunka osoby starszej do komunikatywnej pani w Düsseldorfie od stycznia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 3 stycznia 2016 04:01
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Niemcy praca opiekunka osoby starszej do komunikatywnej pani w Düsseldorfie od stycznia

Opis

Potrzebny opiekun bądź opiekunka osób starszych gotowa do pracy w Niemczech przy opiece nad panią w wieku 89 lat, mieszkającą w Düsseldorfie. Podopieczna cierpi na osteoporozę, inkontynencję i nabawiła się odleżyn.

Podopieczna ma 89 lat (162 cm i waży 78 kg) , cierpi na osteoporozę, inkontynencję i nabawiła się odleżyn. Jest to pani, u której w przeszłości stwierdzono guzki, to leczenie zostało jednak zakończone. Ma też drobną alergię objawiającą się wrażliwością skóry. Jest to pani, która ma problemy z poruszaniem się uwarunkowane wiekiem, porusza się więc głównie za pomocą balkonika. Do dyspozycji jest również podnośnik łazienkowy oraz elektrycznie regulowana poduszka do siedzenia. Jest to pani pozytywnie nastawiona do ludzi, szukająca i ciesząca się z kontaktu z innymi. Jest również osobą spokojną, wielkoduszną i optymistycznie nastawioną do otaczającego ją świata. Podopieczna aktualnie rozpoczęła (przypuszczalnie czterotygodniową) rehabilitację.

Podopieczna noce przesypia spokojnie, praca w nocy może sporadycznie występować, więc należałoby być gotowym do niesienia pomocy, gdyby zaszła taka konieczność.
Opisywany stan dotyczy momentu przed rehabilitacją podopiecznej, nie wiadomo, czy po powrocie balkonik będzie wystarczającą pomocą w poruszaniu się, czy też potrzebny będzie wózek inwalidzki.

Obowiązki opiekunki: Pomoc podopiecznej w czynnościach codziennych – przy ubieraniu się, pielęgnacji ciała, przyjmowaniu posiłków, a także pomoc w prowadzeniu domu – przygotowywanie posiłków, sprzątanie, pranie, prasowanie, towarzyszenie podopiecznej podczas wizyt u lekarza i w aptece.
Podopieczna mieszka samotnie w mieszkaniu, możliwości zrobienia zakupów pieszo 10 minut od miejsca zamieszkania. Do dyspozycji opiekunki jest własny pokój ze standardowym wyposażeniem, dostępem do radia i telewizji. Aktualnie nie ma dostępu do Internetu, ale rodzina w najbliższym czasie planuje założyć.
Aktualnie dwa razy dziennie do podopiecznej przychodzi pomoc medyczna (rano i wieczorem), ale rodzina w związku z chęcią zatrudnienia opiekunki chce powoli z tego rezygnować.

KONTAKT:
HERZ 24 sp. z o.o. sp.k
Tel. kom. 886-421-295, Tel. (22)-433-62-12,
e-mail: agnieszka.blachowska@herz24.pl
http://www.herz24.pl

     

ID ogłoszenia: 1505683dbaaa5e26

ilość wszystkich wyświetleń: 729, dzisiaj: 1

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.