€ do uzgodnienia

Niemcy praca opiekunka osoby starszej do mobilnej pani z ok Koblencji kwiecień 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Koblenz
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: do uzgodnienia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 1 marca 2017 05:25

Od kwietnia 2017 poszukiwana opiekunka osób starszych gotowa do pracy w Niemczech przy opiece nad mobilną Panią z Koblencji. Podopieczna ma 77 lat i zatwierdzony II stopień pielęgnacyjny.

Podopieczna ma 77 lat, 168 cm wzrostu i waży 52kg. Ma zatwierdzony II stopień pielęgnacyjny. Cierpi na początkową demencję, cukrzycę i jest pod kontrolą onkologiczną. Pani porusza się jeszcze w miarę samodzielnie, korzysta z laseczki. Seniorka jest osobą życzliwą i rozmowną. Podopieczna nie ma specjalnej diety, ważne jest jednak aby potrawy były ubogie w cukier. Lubi jednak, jeśli wszystko przebiega po jej myśli.
Obowiązki

prowadzenie domu – gotowanie, pranie, prasowanie, sprzątanie, robienie zakupów

opieka – pomoc w codziennych czynnościach, chociaż podopieczna jest jeszcze w stanie wszystko wokół siebie wykonać samodzielnie, należy ją ewentualnie asekurować, podawanie leków (ważne, żeby ostatnia tabletka nie była podawana przed godziną 20:00)

Praca w nocy może sporadycznie wystąpić. Należy być gotowym do niesienia pomocy, gdyby zaszła taka potrzeba.
Informacje dodatkowe

Podopieczna mieszka sama w mieszkaniu znajdującym się w domu wielorodzinnym. Możliwość zrobienia zakupów ok. 10 minut od miejsca pobytu. Do dyspozycji opiekunki jest osobne mieszkanie ze standardowym wyposażeniem, dostępem do radia, tv, Internetu. Jest również własna, osobna łazienka. Możliwe są również tanie połączenie telefoniczne na Polskę. Przychodzi opieka medyczna, która pomaga w czynnościach związanych z prowadzeniem domu. Możliwe, że te wizyty wraz z pojawieniem się stałej opiekunki nie będą kontynuowane. Czas wolny to minimum 2-3 godziny dziennie.

Kontakt

Justyna Art tel. 730-733-104,
justyna.art@herz24.pl

Wymagania

komunikatywna/dobra znajomość języka niemieckiego, gotowość do wyjazdu z początkiem kwietnia na 2 miesiące
Oferujemy

Legalną pracę (poświadczony formularz ZUS e101);
Opłacane wszystkie składki i ubezpieczenia (karta EKUZ);
Atrakcyjne wynagrodzenie w pełni wynagradzające trud Opiekunki;
Profesjonalizm i osobiste zaangażowanie naszych Doradców;
Pełne wsparcie merytoryczne w czasie zagranicznego pobytu;
Pomoc w przygotowaniu do wyjazdu;
Kontrakty od 1 do 3 miesięcy (z możliwością przedłużenia);
Na miejscu zapewnione bezpłatne zakwaterowanie i wyżywienie;
Bezpieczne i sprawdzone miejsce pracy;

ID ogłoszenia: 96058b41b33f0781