€ 8,20 euro brutto/h

Niemcy praca pakowanie art. zoologicznych bez znajomości języka Eisenach

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Eisenach
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 maja 2016 00:41

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech przy pakowaniu i komisjonowaniu art. biurowych lub zoologicznych. Oferta z Eisenach dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz – komisjoner

Miasto: Eisenach, Niemcy

Liczba wakatów: 30

Wynagrodzenie: 8,20 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za pakowanie oraz komisjonowanie artykułów biurowych oraz zoologicznych

Oczekiwania:

  • możliwość zatrudnienia w przeciągu 3 dni
  • zdolność do pracy w grupie
  • motywacja
  • zorientowanie na dążenie do wyznaczonego celu
  • niewymagana znajomość języka niemieckiego
  • duże zaangażowanie

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • zapewniony darmowy transport
  • odpłatne zakwaterowanie, koszt to ok. 6-6,50 euro dziennie
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia w pracy za granicą oraz w późniejszym czasie awansu na wyższe stanowiska

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt za pośrednictwem poniższej strony:

W aplikacji prosimy załączyć CV ze zdjęciem i zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym.

ID ogłoszenia: 210572a696668390

1 odpowiedź na “Niemcy praca pakowanie art. zoologicznych bez znajomości języka Eisenach”

  1. Kacper0601 na 15 maja 2016 @ 23:08

    Niestety strona mi nie działa, a zgłosiłbym się wraz kolegą.

    Poszukuje wraz z kolegą pracy na wakacje, oboje mamy po 17 lat, jesteśmy uczniami Technikum, potrafimy niemiecki na poziomie podstawowym.

    Chcielibyśmy podjąć pracę w okresie od 25 czerwca do 26 sierpnia.

    Szybko się uczymy oraz posiadamy kulturę osobistą, nie narzekamy i jesteśmy gotów stawić czoła wszystkiemu, nie chorujemy.

    Kontakt nr tel: 607878844 oraz kolegi: 665807150

    Z góry dziękuje za podjętą decyzję.