€ 8,77 euro brutto/h

Niemcy praca pakowanie czekoladek bez znajomości języka od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Düsseldorf
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 września 2015 21:16

Możliwość podjęcia pracy w Niemczech na stanowisku pakowacza. Zatrudnienie w Düsseldorfie na produkcji czekoladek od zaraz bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Miejsce zatrudnienia: Düsseldorf, Niemcy

Wynagrodzenie: 8,77 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • Jest to praca manualna, polegająca na ręcznym pakowaniu czekoladek.
  • Osoba zatrudniona wkłada pralinki do plastikowych form i odkłada na taśmę.
  • Zadaniem będzie również kontrola jakości i zdejmowanie z taśmy czekoladek niespełniających norm.

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • odpowiedzialność, zaradność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna
  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • niezbędne jest posiadanie książeczki z sanepidu
  • zdolność do pracy w zespole

Oferujemy:

  • szkolenia pracownicze z zakresu BHP, obsługi maszyn i inne
  • zapewniona odzież robocza, rękawiczki, czepki i maseczki
  • zatrudnienie od zaraz na pełny etat
  • dla chętnych możliwe nadgodziny
  • dobre warunki pracy
  • umowa o pracę na niemieckich warunkach początkowo na 3 miesiące

Aplikacja:
Kontakt: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem „Pakowanie pralinek, Düsseldorf″

CV w języku niemieckim przyspieszy proces rekrutacji.

Einfach Lösungen Agentur GmbH
Charlottenstraße 27, 15969 Berlin

ID ogłoszenia: 54155e80f539eecd

4 Odpowiedzi na “Niemcy praca pakowanie czekoladek bez znajomości języka od zaraz Düsseldorf”

  1. aneta060490 na 14 września 2015 @ 15:27

    Jestem zainteresowana prosze o kontakt 698 968 891

  2. Witam,
    jesteśmy zainteresowane ( 2 osoby) pakowaniem czekoladek, Dusseldorf.Odpowiedzialne, zaradne.Posiadamy książeczke z sanepidu.
    Kontakt +49 152 135 299 11, +48 730 237 067.

  3. Jestem zainteresowana ta oferta pracy. Obecnie mieszkam w Dusseldorf i prace moge zaczac od zaraz. Moj numer telefonu +49 729 231 222

  4. Witam chętnie podejmę sie pracy sam lub z kolegą. Dwie młode zdrowe osoby bez żadnych nałogów chętne do pracy. Proszę o kontakt 726 707 821