€ do uzgodnienia

Niemcy praca pakowanie keczupów na produkcji od zaraz bez języka Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Monachium
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 21 września 2015 02:38

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji przy pakowaniu gotowych keczupów. Zatrudnienie w Monachium od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik na produkcji keczupów

Miejsce zatrudnienia: Monachium, Niemcy

Zarobki: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Charakterystyka stanowiska i zadania:

  • zatrudnienie w zakładzie zajmującym się produkcją wyrobów z pomidorów
  • osoba zatrudniona odpowiada za zdejmowanie z taśmy gotowych keczupów i włożenie do kartonowych opakowań

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • odpowiedzialność, zorganizowanie
  • umiejętność stosowania się do zasad BHP
  • zdolność do pracy w zespole

Oferta:

  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • umowa o pracę na niemieckich warunkach, początkowo na 3 miesiące
  • przyjazne warunki zatrudnienia
  • pomoc w zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • zorganizowane płatne zamieszkanie

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta i jednocześnie spełniające nasze wymagania prosimy o przysłanie zgłoszenia (najlepiej w j. niemieckim) wraz ze zdjęciem na podany poniżej adres.

W zgłoszeniu prosimy o podanie numeru referencyjnego: produkcjakeczupow/09/15

Dringende Europa – Arbeitsagentur
Adolf Kolping Strasse 18, Ludwigsvorstadt, 80336 Monachium

email: dringende@europe.com

Uwaga: Zgłoszenia bez klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych nie będą brane pod uwagę!

ID ogłoszenia: 47155ff127686036

2 Odpowiedzi na “Niemcy praca pakowanie keczupów na produkcji od zaraz bez języka Monachium”

  1. Marcin 26 lat jestem zainteresowany proszę o kontakt 505734796 lub pocztą marcinadamek000@onet.pl

  2. Witam , Alicja , lat 47 . Jestem zainteresowana tą pracą , proszę o kontakt pod numerem 531081218 . Praca byłaby kierowana dla jednej osoby , lecz jeśli byłaby możliwość , chętnie zabrałabym koleżankę .