€ do ustalenia

Niemcy praca pracownik produkcji i montażu okien oraz fasad Kassel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Kassel
  • Opublikowany: 27 lipca 2014 23:35

Firma z Kassel poszukuje od zaraz pracownika produkcji chętnego do pracy w Niemczech przy montażu okien i fasad na produkcji.  Pracodawca oczekuje minimum komunikatywnego języka.

Holbern – jesteśmy międzynarodową agencją doradztwa personalnego, specjalizujemy się w rekrutacji pracowników średniego i wyższego szczebla. Współpracujemy z ponad 300 przedsiębiorstwami na terenie całych Niemiec, Szwajcarii i Austrii. Oferujemy pracę wyłącznie z bezpośrednim i stałym zatrudnieniem u zagranicznych pracodawców wraz z pełnymi świadczeniami socjalnymi oraz zasiłkami rodzinnymi. Kandydatom zdecydowanym na podjęcia pracy za granicą oferujemy bezpieczne zatrudnienie w sprawdzonych firmach, profesjonalną obsługę oraz wsparcie polskich konsultantów. Nasze usługi są bezpłatne. Decydując się na podjęcie pracy u zagranicznego pracodawcy z firmą Holbern mają Państwo pełną gwarancję indywidualnego podejścia oraz dostępu do najatrakcyjniejszych ofert pracy na rynkach zagranicznych. Ponadto świadczymy kompleksowe usługi w zakresie zwrotu: podatku, ulg podatkowych, świadczeń socjalnych oraz dodatkowych pakietów ubezpieczeń.
Dla naszego klienta, niemieckiej firmy z branży budowlanej, poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Pracownik produkcji i montażu okien oraz fasad
Miejsce pracy: Niemcy
Nr Ref.: G/M/07/2014

Opis stanowiska:
– montaż okien oraz fasad
– praca przy produkcji okien oraz fasad firmy SCHUCO, HUECK oraz RAICO
– wykonywanie okuć okiennych

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka niemieckiego
– doświadczenie w pracy na powyższym stanowisku
– prawo jazdy kat. B
– mile widziany własny samochód
– gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Oferujemy:
– atrakcyjne wynagrodzenie
– umowa o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą
– niemieckie świadczenia socjalne oraz składki rentowe
– zakwaterowanie lub pomoc w jego znalezieniu
– opieka polskiego konsultanta
– możliwość podjęcia pracy od zaraz

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny 71 72 54 157 lub przesłanie aktualnego CV wraz ze zdjęciem na adres bau@holbern.pl wpisując w tytule G/M/07/2014

ID ogłoszenia: 30453cf7c07ab287

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.