€ 1600 brutto

Niemcy praca pracownik produkcji motoryzacyjnej bez języka w Massen-Niederlausitz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Massen-Niederlausitz
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Na czas nieokreślony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 27 sierpnia 2018 04:19

Agencja zatrudnienia dla klienta z Massen-Niederlausitz poszukuje od zaraz pracowników do pracy w Niemczech na produkcji w branży motoryzacyjnej także bez znajomości języka niemieckiego.

Firma Trenkwalder Personaldienste GmbH obecnie poszukuje pracowników na stanowiska:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Massen-Niederlausitz, kod pocztowy: 03238.

WYMAGANIA:

1. Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji w przemyśle motoryzacyjnym. Nie jest to warunek konieczny.
2. Wysoka motywacja
3. Gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym.
4. Mile widziana znajomość języka niemieckiego. Nie jest to warunek konieczny.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

1. Montaż zderzaków.
2. Montaż drzwi samochodowych.
3. Obsługa maszyn.
4. Montaż, przymocowywanie, klejenie, wsuwanie drobnych elementów.
5. Sprawdzanie jakości.

OFERUJEMY:

1. Wynagrodzenie od 1100€ „na rękę” miesięcznie (wynagrodzenie podstawowe, nie obujemuje dodatków za pracę w godzinach nocnych, w niedzielę oraz dni świąteczne).
2. Darmowe zakwaterowanie na miejscu lub dodatek na paliwo 10€ za każdy przepracowany dzień.
3. Perspektywa przejęcia przez klienta.
4. Dodatek urlopowy oraz świąteczny w wysokości 150€.
5. Wszelka pomoc w kwestiach organizacyjnych i pracowniczych.

ID ogłoszenia: 2335b7ecc81de9ae

1 odpowiedź na “Niemcy praca pracownik produkcji motoryzacyjnej bez języka w Massen-Niederlausitz”

  1. Proszę o dane kontaktowe,

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.