€ ok. 1400-1500 € netto/mc

Niemcy praca – produkcja części medycznych w Ludwigsstadt od zaraz

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Ludwigsstadt
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: czas określony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 grudnia 2021 01:22

Od zaraz dla kobiet ciekawa propozycja pracy w Niemczech w zakładzie z Ludwigsstadt k. Coburga przy produkcji części medycznych. Wymagana podstawowa znajomość języka niemieckiego.

Pomocnik produkcji części medycznych, dla kobiet

Praca i zakwaterowanie w miejscowości: 96337 Ludwigsstadt – koło COBURGA

Zakres obowiązków:

– prace produkcyjne pomocnicze przy montażu małych wężyków do kroplówek (w warunkach sterylnych)
– praca 3-zmianowa (dodatek 25% za godziny nocne).
– praca stojąca

Oferujemy:

– wynagrodzenie miesięczne ok 1500 Euro NETTO
– umowa o pracę na warunkach niemieckich (podatek i ubezpieczenie w Niemczech)
– zakwaterowanie zorganizowane (obok pracy) za dopłatą 150 Euro miesięcznie ze str. pracownika

Wymagania:

– zdolności manualne
– gotowość do pracy zmianowej

info@gpjc.eu

ID ogłoszenia: 86861c0589253847

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

Inne przedmioty dodane przez germanpolish111

Ostatnie przedmioty dodane przez germanpolish111 »