€ wymienione w ofercie

Niemcy praca produkcja – czyszczenie elementów szklanych, Neuhaus am Rennweg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Neuhaus am Rennweg
  • Znajomośc języka: dobra
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 10 lipca 2017 00:13

Zakład działający w Neuhaus am Rennweg poszukuje osób gotowych do podjęcia pracy w Niemczech na produkcji przy czyszczeniu elementów szklanych. Konieczna co najmniej dobra znajomość języka.

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ 14019) zajmująca się rekrutacją kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech, Austrii i Holandii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Obecnie dla naszych Klientów z Niemiec poszukujemy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI- CZYSZCZENIE ELEMENTÓW SZKLANYCH (K/M)

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Czyszczenie elementów szklanych (butelki, pojemniki, fiolki)
Obsługa maszyn
WYMAGANIA:

DOBRA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
Sumienność, dokładność, samodzielność
Prawo jazdy kat. B (warunek konieczny)
Mile widziany własny samochód na wyjazd
ZAPEWNIAMY:

Umowę o pracę z niemieckim pracodawcą
Pełny pakiet socjalny
Atrakcyjne wynagrodzenie (12 euro brutto/ godzina + 10 euro netto diety/przepracowany dzień)
Zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę
Odzież roboczą
Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
Pomoc w organizacji wyjazdu
Stałą opiekę ze strony ImpactJob
Prosimy o dołączenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ImpactJob Monika Kowacz z siedzibą w Skawinie (NIP 6792949839) moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji do pracy za granicą oraz w celu ich umieszczenia w bazie danych osób zainteresowanych pracą za granicą. Zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. O ochronie danych osobowych każdy ma prawo wglądu do swoich danych, ich poprawiania, zarządzania, zaprzestania przetwarzania oraz zażądania ich usunięcia. Podanie danych, jak również zgoda na ich przetwarzanie, jest dobrowolne.

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się z wybranymi kandydatami.

ID ogłoszenia: 6585960f912ac062