€ 1900-2200 Euro

Niemcy praca – Programista Operator Tokarek CNC Heidenhaim, Schönwald im Schwarzwald

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Schönwald im Schwarzwald
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: wymagane
  • Długość umowy: na czas nieokreslony
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 marca 2016 02:04

Agencja zatrudnienia dla firmy z Schönwald im Schwarzwald poszukuje programisty – operatora tokarek CNC (Heidenhaim) do legalnej pracy w Niemczech przy obsłudze maszyn sterowanych numerycznie.

Firma Sepona GmbH poszukuje
Programista/Operator Tokarki CNC
system Heidenhain
chętnych do pracy na terenie Niemiec

Opis stanowiska:
• Samodzielne programowanie i obsługa tokarki CNC Heidenhain 426 oder 530
• Wybór materiałów z magazynu, przygotowanie, obróbka na maszynie CNC.
• Praca z rysunkiem technicznym oraz narzędziami pomiarowymi.
• Samodzielnie wykonywanie elementów opierających się na konkretnych rozmiarach i rysunkach w odpowiednim czasie oraz ich wykończenie.
• Szlifowanie elementów i gotowego produktu.
• Praca na materiałach takich jak: stal, aluminium i materiały sztuczne.
• Produkcja jednostkowa, małoseryjna.
• Konserwacja maszyny, gdy zachodzi potrzeba.
Wymagania:
• Doświadczenie: minimum 2 lata w pracy na tokarce ze sterowaniem Heidenhain
• Dobra znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
• Znajomość materiałów i szybkości cięcia
• Doświadczenie przy obróbce metalu i stali
• Umiejętność czytania rysunku technicznego.
• Wysoka jakość pracy, dokładność, rzetelność, samodzielność!
• Własny samochód -mile widziany.
Oferujemy:
• atrakcyjne stawki godzinowe plus dzienne diety za każdy przepracowany dzień
• Dodatki świąteczne i urlopowe
• Punktualne wynagrodzenie
• możliwość pobierania tygodniowych zaliczek
• Umowę (w jezyku polskim) na czas nieokreślony, na warunkach niemieckich
• Ubezpieczenie społeczne i zdrowotne *również dla rodziny
• Pomoc przy zgłoszeniu do kasy chorych
• Pomoc przy składaniu wniosku o przyznanie klasy podatkowej w niemieckim urzędzie skarbowym
• opiekę polskojęzycznego konsultanta
• pomoc w znalezieniu odpłatnego zakwaterowania

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt pod numerem tel.
+49-341 22 45 88 30 (mówimy po polsku) lub aplikowac mailowo z dopiskiem
Operator Tokarek CNC na adres pl.personal@sepona.de

ID ogłoszenia: 72456d8409fb8b6b

Brak tagów

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: Seponagmbh
  • Zarejestrowany od: 20 stycznia 2015

Inne przedmioty dodane przez Seponagmbh

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez Seponagmbh »