€ do uzgodnienia

Praca Niemcy przy montażu na linii produkcyjnej części od zaraz Landau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Landau
  • Znajomośc języka: komunikatywna
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 7 lipca 2014 01:28

Poszukujemy pracowników do montażu części samochodowych na linii produkcyjnej w zakładzie z Landau. Oferta pracy w Niemczech na produkcji przy skręcaniu, składaniu i segregacji.

Stanowisko: Pracownik na produkcji

Miejsce pracy: Landau

Zarobki: do uzgodnienia bezpośrednio z pracodawcą

Obowiązki:

  • Praca w zakładzie produkującym części samochodowe.
  • Pracownik będzie miał za zadanie pracować na linii produkcyjnej przy montażu oraz segregacji części.
  • Do zadań należeć będzie kontrola jakości oraz dbanie o porządek na miejscu pracy

Oczekiwania:

  • obowiązkowo znajomość komunikatywna języka niemieckiego
  • dobra kondycja fizyczna
  • profesjonalne podchodzenie do swoich obowiązków
  • zaangażowanie
  • pracowitość
  • mile widziane aplikacje od osób z doświadczenie w pracy na produkcji części z branży motoryzacyjnej
  • punktualność
  • duża chęć do podjęcia tego typu pracy
  • atutem będzie posiadanie prawa jazdy kat.B

Oferta:

  • dobre zatrudnienie
  • zapewnia pełna odzież robocza i narzędzia
  • zamieszkanie
  • pracodawca zapewnia ubezpieczenie, składki
  • umowa o pracę na warunkach niemieckich

Aplikacja:

  • Osoby zainteresowane powyższą oferta prosimy o wysłanie CV w języku polskim i niemieckim na adres: gmc-katowice@gmc-bueroservice.de

źródło: http://de.pgra.pl/oferuje_1/produkcja_1/pracownika-produkcji_i1297

ID ogłoszenia: 55853b993bea1584