€ 8,19 euro brutto/ godzina plus dieta

Niemcy praca przy pakowaniu, komisjonowaniu Buggingen bez znajomości jezyka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Buggingen
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 4 listopada 2013 23:22

Magazyn z Buggingen poszukuje pracowników bez znajomości języka niemieckiego. Praca w Niemczech od zaraz przy pakowaniu i komisjonowaniu książek i elektroniki

Stanowisko: Pakowacz/Komisjoner

Miejsce: Buggingen

Wynagrodzenie: 8,19 euro brutto plus dieta

Opis stanowiska:

  • Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie komisjonowanie oraz pakowanie produktów (elektronika oraz książki)

Wymagamy:

  • Możliwości podjęcia pracy na okres 3 miesięcy
  • poszukujemy młodych i ambitnych osób chętnych do podjęcia pracy za granicą

Oferujemy:

  • Możliwość podjęcia pracy bez znajomości języka niemieckiego
  • pracę od zaraz do stycznia 2014
  • zamieszkanie na koszt pracownika
  • Umowę o pracę na niemieckich warunkach
  • ubezpieczenie zagwarantowane
  • pomoc polskiego biura
  • przejazdy do pracy i z powrotem

Aplikacja:
Zainteresowanych prosimy przesyłać CV ze zdjęciem oraz klauzulą o przetwarzaniu danych osobowych na poniższy adres:
rekrutacja@polenpersonal.eu

Kontakt:
Skype:kamil.skalmierski1 GG: 448296682

źródło: http://praca.gratka.pl/oferta/pakowanie-i-komisjonowanie-niemcybuggingen-2085635.html

ID ogłoszenia: 6565277bc5271301

5 komentarzy na “Niemcy praca przy pakowaniu, komisjonowaniu Buggingen bez znajomości jezyka”

  1. Bogdan Krempuła na 5 listopada 2013 @ 21:05

    Witam bardzo jestem zainteresowany tą ofertą pracy.Mam 48 lat.Posiadam prawo jazdy kat b.Numer tel 698302104 lub 914615216.

  2. Witam mam 25 lat. Pracowałem już za granicą wielokrotnie poszukuje pracy na okres 3 mies lub dłużej. Doświadczenie mam przy pracy w magazynie, oraz w branży spożywczej. Język angielski w stopniu bardzo dobrym.

  3. Jestem zainteresowany praca proszę dzwonić kontakt:669343762

  4. Jestem zainteresowany praca numer telefony 723461814

  5. terminator8282 na 3 marca 2014 @ 17:01

    Witam serdecznie , jestem zainteresowany praca oferowana przez Panstwa , obecnie przebywam na terenie Niemiec ( Munchengladbach ) pracowalem juz na terenie niemiec na warunkach niemieckich , mam 32 lata posiadam wlasny samochod , konto AOK , jestem uczciwy , sumienny . do niemiec przyjechalem do pracy lecz z powodu iz bylo to oszustwo to w chwili obecnej jesli nie znajde pracy i mieszkania bede zmuszony wrocic do Polski do konca tygodnia , posiadam doswiadczenie pracy na stanowisku pakowacz z duzym naciskiem na precyzje i czas wykonywania pracy , na wezwanie jestem w stanie przyjechac z dnia na dzien pod wskazany adres , za rozpatrzenie mojej kandydatury z gory dziekuje

    Maciej .

    nr.tel. + 48 500 137 255