€ 9,66

Niemcy praca przy produkcji mebli tapicerowanych bez języka, Bad Tennstedt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Bad Tennstedt
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Długość umowy: Do końca roku
  • Zakwaterowanie pracownika: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 21 października 2019 04:34

Bez znajomości języka dostępna praca w Niemczech dla tapicerów na produkcji mebli w rejonie Bad Tennstedt. Zatrudnienie od zaraz do końca roku 2019.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy pracownika produkcji w tapicerni.

Firma zajmuje się tapicerowaniem foteli i mebli.

Opis stanowiska:
-klejenie pianką
-naciąganie materiału z wszytą gumką na ścianki działowe

Oferujemy:
-stałą stawkę godzinową (9,66e brutto/h)
-darmowe zakwaterowanie
-comiesięczne dodatki do wynagrodzenia
-zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
-opiekę polskojęzycznego koordynatora

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV na adres aleksander.kopanczyk@polskihr.eu z dopiskiem “tapicerowanie”.

ID ogłoszenia: 9615da82f42ea3b1

Brak tagów