€ do uzgodnienia

Od zaraz Niemcy praca przy produkcji słodyczy bez znajomości języka i doświadczenia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Niemcy
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Opublikowany: 1 lutego 2016 00:13

Poszukujemy Polaków do pracy w Niemczech na produkcji przy pakowaniu słodkości. Zatrudnienie od zaraz dla chętnych bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny – Pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Niemcy

Wynagrodzenie: do ustalenia w kontakcie bezpośrednim

Zakres obowiązków:

  • Prace w fabryce polegające na pakowaniu słodyczy. Pracownik będzie wykonywał zadania przy taśmie produkcyjnej w pozycji stojącej.

Oczekiwania:

  • umiejętność wykonywania zadań zespołowo
  • bezkonfliktowość
  • prawo jazdy kat.B
  • mile widziane osoby mogące przyjechać swoim samochodem
  • atutem jest znajomość języka niemieckiego nawet w stopniu podstawowym
  • przestrzeganie zasad BHP
  • schludność, dbanie o higienę osobistą

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia, podwyższenia kwalifikacji a w przyszłości awansu na lidera
  • miejsce zamieszkania
  • wsparcie w sprawach urzędowych na miejscu – tak jak przy zameldowaniu
  • zatrudnienie na długoterminowej umowie niemieckiej

Aplikacja:
Chętnych prosimy o przesyłanie zgłoszeń aplikacyjnych poprzez stronę:

Prosimy załączyć zgodę na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym.

ID ogłoszenia: 92956ae5ad0b83cb

1 odpowiedź na “Od zaraz Niemcy praca przy produkcji słodyczy bez znajomości języka i doświadczenia”

  1. Witam,
    jestem zainteresowana natychmiastowym podjęciem pracy przy pakowaniu słodkości. Obecnie mieszkam w Laupheim, ale w każdej chwili mogę się przeprowadzić. Posiadam własny samochód oraz wszystkie dokumenty potrzebne do podjęcia pracy. Posługuje się językiem niemieckim w stopniu podstawowym. Z radością przyłączę do Państwa zespołu.
    Uprzejmie proszę o kontakt e-mail: wojcmagda@gmail.com

    Pozdrawiam
    Magdalena Wojciechowska