€ 10 euro brutto/h

Niemcy praca przy rozbiórkach dla pomocnika Stuttgart na budowie bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Stuttgart
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 19 listopada 2015 02:38

Firma budowlana ze Stuttgartu zatrudni od zaraz pracowników przy rozbiórkach. Oferta pracy w Niemczech jako pomocnik budowlany bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pomocnik budowlany przy rozbiórkach

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Termin: od zaraz

Zarobki: 10 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • pracownik będzie przydzielony do wspierania prac przy rozbiórce biurowca w Stuttgarcie
  • do zadań należy między innymi demontaż okien, drzwi, skuwanie armatury
  • inne zadania jak: wynoszenie gruzu czy burzenie ścianek działowych

Oczekiwania:

  • praktyczna znajomość zawodu
  • posiadanie doświadczenia w pracy przy rozbiórkach budowlanych
  • wysoka motywacja
  • duża odpowiedzialność
  • brak nałogów
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zorganizowanie

Zapewniamy:

  • satysfakcjonujące stawki godzinowe
  • zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę na czas określony
  • zapewnione ubezpieczenie
  • odprowadzanie składek
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia
  • pracodawca organizuje zakwaterowanie za 200 euro miesięcznie w hotelu robotniczym

Aplikacja:
Zgłoszenia w formie wiadomości e-mail z CV należy przesłać na adres: Leiharbeiter@solution4u.com z dopiskiem: pomocnikbudowlany/11/15

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/oferta-pracy-w-niemczech-na-budowie-bez-jezyka-pomocnik-przy-rozbiorce-stuttgart/

ID ogłoszenia: 746564d1ef995f0a