€ 1000-1200 netto/mc

Niemcy praca przy rozładunku kontenerów bez znajomości języka Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Hanower
  • Znajomośc języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 26 października 2017 04:07

Zatrudnimy 4 Polaków bez znajomości języka przy rozładunku kontenerów w Hanowerze. Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech na magazynie firmy kurierskiej. Oferta dotyczy zmiany nocnej.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejscowość: Hanower, Niemcy

Zarobki: 1100 do 1200 euro miesięcznie netto –  7200 do 7900 zł brutto miesięcznie

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Opis stanowiska pracy:

  • zadaniem osoby zatrudnionej będzie wykonywanie prac fizycznych przy rozładunku i załadunku paczek na magazynie firmy kurierskiej

Wymagania:

  • motywacja do wypracowywania wysokich wyników
  • własne auto
  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • możliwość pracy w godzinach wieczornych
  • dużą zaletą będzie nawet minimalna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:

  • pracę na pełny etat w godzinach od 21 do 7:30
  • dobre wynagrodzenie wypłacane na czas
  • zamieszkanie zapewnione na miejscu oraz częściowo opłacone przez pracodawce
  • zatrudnienie na podstawie umowy zgodnej z niemieckimi standardami podpisanej z polską agencją zatrudnienia
  • zwrot kosztów za dojazdy do pracy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, proszone są o kontakt poprzez stronę:

ID ogłoszenia: 76559f1031f3cfaf