€ do uzgodnienia

Dam pracę Niemcy przy sortowaniu paczek na taśmie Frankfurt nad Menem dla Polaków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: 4 stycznia 2016 02:49

Ogłoszenie pracy w Niemczech przy sortowaniu paczek przy taśmie produkcyjnej. Zatrudnienie we Frankfurcie nad Menem dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego.

Stanowisko: Sortowacz paczek

Lokalizacja: Frankfurt nad Menem

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Obowiązki:

  • Osoba zatrudniona będzie zajmowała się układaniem paczek na taśmie lub zdejmowaniem z taśmy. Praca będzie polegała na sortowaniu paczek i paletowaniu. Inne zadania to np.: streczowanie.

Oczekiwania:

  • przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego
  • preferowane osoby mobilne mogące przyjechać swoim samochodem do pracy w Niemczech
  • możliwość zatrudnienia na zmiany
  • bezproblemowa zdolność do pracy w zespole
  • doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • praca na podstawie niemieckiej umowy o pracę tymczasową
  • atrakcyjne stawki zgodne z niemieckimi standardami
  • wsparcie z formalnościami – np w kwestiach urzędowych oraz w zorganizowaniu zakwaterowania

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą oferta pracy prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem CV na poniżej podany adres:

  • intemporis.2212425@es-candidate.com

źródło: http://www.praca4u.net/sortowacz-paczek-id334462.html

ID ogłoszenia: 26356897ba5d2692

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.