€ 13,50 euro brutto/h

Niemcy praca przy sprzątaniu biur Frankfurt nad Menem dla Polaków 2017

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto: Frankfurt nad Menem
  • Znajomośc języka: podstawowa
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie pracownika: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 16 stycznia 2017 03:37

Opcja zatrudnienia we Frankfurcie nad Menem dla Polaków z podstawową znajomością języka niemieckiego przy sprzątaniu powierzchni biurowych. Praca w Niemczech dla osób z doświadczeniem.

Stanowisko: Personel sprzątający
Miasto: Frankfurt nad Menem, Niemcy
Wynagrodzenie: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • różnorodne zlecenia na terenie miasta
  • sprzątanie najczęściej odbywa się w zespołach kilkuosobowych jednak mniejsze firmy obsługuje zazwyczaj jedna osoba
  • zadania polegają na rutynowych obchodach, opróżnianiu koszy, uzupełnianiu środków higienicznych, porządkowaniu toalet, pokoi socjalnych, wycieraniu biurek, myciu podłóg, itp.
  • utrzymywanie dobrych relacji z klientami

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie przynajmniej podstawowym
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku – mile widziane zgłoszenia od osób sprzątających w firmach
  • sumienność, zaangażowanie
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • przyjazne nastawienie, miła aparycja
  • schludność

Oferujemy:

  • pomoc z wynajęciem mieszkania jak i wsparcie przy dopełnianiu formalności
  • pierwsza umowa będzie podpisana na okres ok. miesiąca, kolejna będzie już bezterminowa
  • dużą liczbę zleceń co przekłada się na dużą liczbę godzin pracy
  • samochód i telefon do celów służbowych

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.
Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver@consultant.com z dopiskiem: „sprzataniebiur/01/2017″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

ID ogłoszenia: 195587bfe0b404c1

Popularne oferty dzisiaj

  • Żadne ogłoszenie nie zostało odwiedzone.